Hakkımızda

hakCAS GROUP 10 yılı aşkın bilgi birikimi ve sahadan edindiği tecrübesiyle, ilk günkü aşk ile çalışmalarına devam ediyor. Merkezi Antalya olan şirketimizin faaliyet alanları bitki besleme ve tohum sektörleridir.

CAS GROUP edindiği tecrübeler ışığında ve pazarın isteklerine uygun olarak, gerek yurt içinden gerekse yurt dışından ihtiyaç olan ürünleri temin ederek son kullanıcıların beğenisine sunuyor.

CAS GROUP olarak hedef kitlemiz ürünlerini kimyasallardan uzak ve temiz bir şekilde yetiştirmeye çalışan tüm üretici kardeşlerimizdir.

Ülkemizde son yıllarda üretilen sebzelerin ve meyvelerin kimyasal kalıntı içerdiklerine üzülerek şahit oluyoruz. Maalesef bu kimyasallar tedavisi mümkün olmayan hastalıklara davetiye çıkarıyor. Üretilen meyve ve sebzelerin son tüketiciye ulaşacağı ana kadar tüm aşamaların titizlikle takip edilmesini umuyoruz. Bu sebebten dolayı ülkemizdeki tüm izlenebilir, sürdürülebilir ve denetlenebilir tarım politikalarını destekliyoruz. Bu konuda da üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu amaca yönelik ürünler üretmek veya ithal etmek başlıca sorumluluğumuzdur. Aynı zamanda faaliyet alanımızdaki hedef kitlemizin de bu şekilde üretim yapması yönünde teşvik edici eylemler yapma konusunda da kararlıyız.

Faaliyetlerimizin temelinde

DÜRÜSTLÜK

Bazı şeylere sadece sabır gerekir; bazı şeylere dürüstlük…

Hz. Mevlana Celaleddin Rumi
GÜVEN

Güven ruh gibidir, terkettiği bedene asla geri dönmez…

S.W. Shakespeare

ilkeleri sapasağlam yer almakta olup, bağlı bulunduğumuz tarım sektöründe daima inovatif bir firma olmak önceliğimizdir. Yapmış olduğumuz çalışmaların en büyük ödülü müşterilerimizin göstermiş olduğu teveccühtür.

Müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, çalışanlarımızla ve doğayla iç içe geçmiş, nerden geldiğini unutmayan, köklerine bağlı, geleceğe umutla bakan, ilkelerimize ve bizi biz yapan değerlere bağlı olmakla gurur duyuyoruz.